Nasza firma istnieje od 1989 r. i poprzez ustawiczny rozwój oraz wprowadzanie zmian w procesie produkcyjnym skutecznie udaje się nam sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami w Polsce i za granicą.

Firma nasza podczas działań na rynku dokłada wszelkich starań do rzetelności i solidności. Prowadząc uczciwą politykę wobec naszych klientów i dostawców otrzymaliśmy w sierpniu 1998 r. honorowy tytuł "SOLIDNY PARTNER '98", przyznawany za rzetelności, uczciwość i terminowość w biznesie.

Następnym krokiem do poprawy funkcjonowania firmy, a w konsekwencji poprawy jakości obsługi naszych klientów było wdrożenie systemu kontroli jakości ISO 9002 potwierdzone w 2000 r. nadanym certyfikatem.

Do kolejnych znaczących sukcesów naszej firmy oraz całej jej załogi zaliczyć można uzyskanie w 2001 r. godła "Przedsiębiorstwo Fair Play". To zaszczytne wyróżnienie przyznane z rąk Ministra Gospodarki jeszcze raz potwierdziło naszą dbałość w realizowaniu polityki jakości firmy.

W przyszłości nie zamierzamy poprzestać na dotychczasowych sukcesach, lecz będziemy doskonalić naszą działalność, ku zadowoleniu klientów, dostawców, pracowników oraz wszystkich mających bezpośredni lub pośredni wpływ na nasz rozwój.Czyli jak kupić opakowania on-line?
Tapety na Twój pulpit

tel./fax: (043) 824-75-25

biuro@opakowania.net

zobacz naszą Drukarnię

Polski English Deutsch