W celu wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i rozszerzenia oferty, na początku 2006 roku nasza firma dokonała strategicznej inwestycji budując oddzielny zakład produkcyjny, jakim jest drukarnia offsetowa. Zakupione maszyny są odzwierciedleniem najnowszych trendów technologicznych, gwarantujących najwyższą jakość produkowanych wyrobów.

Kluczowym elementem tej inwestycji jest zakup maszyny drukarskiej koncernu Koenig & Bauer AG. Nowa generacja tej maszyny pozwala na realizację produkcji z wykorzystaniem zarządzania i automatycznej kontroli kolorów podczas druku w systemie CIP3 oraz przygotowaniem i kontrolą procesów introligatorskich z wykorzystaniem systemu CIP4. Maszyna ta umożliwia druk do 5 kolorów z lakierem dyspersyjnym in line w maksymalnym formacie B2.

Te rozwiązania, połączone z wysoko wykwalifikowanym personelem, dają gwarancję osiągnięcia wysokiej jakości produktów, utrzymania powtarzalności parametrów druku oraz stałego i krótkiego czasu realizacji zamówień.

Drukarnia offsetowa posiada uniwersalny profil usług poligraficznych, na który składają się takie wyroby jak: opakowania z tektury falistej, etykiety, druki akcydensowe, materiały reklamowe, plakaty, kalendarze, ulotki, obwoluty itp. Do druku stosujemy papiery i kartony od gramatury 60 g/m2 do 500 g/m2 i grubości od 0,05 mm do 0,6 mm.

Dysponując własną bazą projektową, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz własną bazą transportową, nie tylko realizujemy wizje klientów, ale dostarczamy je pod wskazany adres.

Tapety na Twój pulpit

tel./fax: (043) 824-75-25

druk@opakowania.net

nasze Opakowania

Polski English Deutsch